Щороку в середині вересня відзначається свято професіоналів з управління персоналом. Його відзначають менеджери з кадрів та рекрутери. 

Без таких фахівців неможлива робота сучасних організацій і компаній, адже саме вони знаходять, наймають та навчають співробітників. 

Рекрутером називають спеціаліста, який займається підбором персоналу при посередництві між роботодавцями і претендентами. Він працює у відділі кадрів організації або в рекрутинговому агентстві.

Також рекрутери займаються веденням переговорів і вибудовують довірчі відносини з людьми - канадидатами на посади або представниками компанії, тому у рекрутерів повинні бути добре розвинені комунікативні навички. 

Рекрутер надає допомогу кандидатам у складанні резюме, знайомить їх з умовами праці на підприємстві та необхідними вимогами замовника. Також рекрутер займається складанням банку даних вакансій, надає замовнику консалтингові послуги: щодо вирішення кадрових проблем, проблем управління персоналом, проведення тренінгів, атестації персоналу, сприяє професійному розвитку працівнків компанї тощо. 

Щиро вітаємо представників цієї професії зі святом! 

Анонс/Подія: 
Подія