Професійне свято фармацевтів було засноване президентом України 7 вересня 1999 року  «на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоров'я України та враховуючи значний внесок працівників фармацевтичної галузі в охорону здоров'я населення. 

Завдання фармацевтів полягає у виготовленні, зберіганні лікарських засобів і підборі їх правильного складу. Саме завдяки фармацевтам країна забезпечена необхідними лікарськими препаратами. 

День фармацевта відзначають також працівники аптечних установ, фармацевтичних підприємств, лабораторій, підрозділів контролю за якістю лікарських препаратів та інших причетних організацій.

Провізори прекрасно орієнтуються у різних  групах препаратів, здатні визначити їх якість, у разі необхідності можуть підібрати аналогічні дешевші, але не менш ефективні замінники, підкажуть безпечне дозування і зроблять усе, щоб призначене лікарем лікування було ефективним. Робота аптечних провізорів і всіх фармацевтичних працівників дуже важлива для здоров’я людей.  

Тож вітаємо фармацевтів і аптекарів з професійним святом, бажаємо здоров'я, успішного розвитку,  миру і благополуччя, родинного тепла і затишку в оселях!  
 

Анонс/Подія: 
Подія