У День металурга вітають усіх, хто видобуває та збагачує руду, виплавляє чавун, сталь чи займається іншою роботою у цій сфері.

Свято почали відзначати у 1993 році. У червні 2006 року його перейменували у День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Історія Дня металурга бере початок з далекого 1957 року, коли його заснували, щоб вшанувати внесок працівників металургійної промисловості у післявоєнне відновлення економіки.

Професія металурга нелагка, але дуже потрібна в суспільстві. Адже без металу не можна уявити обладнання жодного підприємства будь-якої галузі промисловості чи сільського господарства. Це справа дуже почесна і має величезне значення для нашої країни. Від ефективної роботи гірничодобувних і металургійних підприємств значною мірою залежить розвиток вітчизняної економіки. 

Тож вітаємо всіх працівників і ветеранів гірничодобувної галузі, гірничозбагачувальних комбінатів і суміжних галузей! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, миру, добра, оптимізму, задоволеності своєю працею, успіхів у роботі та нових трудових звершень!

 

Анонс/Подія: 
Подія