Статус офіційного державного професійного свята День фармацевта отримав у 1999 році, коли вийшов відповідний Указ Президента України. 

Свято встановлене на підтримку ініціативи Мінздраву та враховуючи значний внесок фармацевтичних працівників в охорону здоров'я населення.

Фармацевт або аптекар – це фахівець у сфері лікарських препаратів. Він знає все про їхні компоненти, взаємодію, показання й протипоказання до застосування. Фармацевтичні працівники - професіонали, які виготовляють, зберігають лікарські засоби, підбирають їх правильний склад і забезпечують ними населення та лікувальні установи. 

Традиційно цього дня на адресу всіх фармацевтичних організацій та працівників - провізорів, технологів, хіміків, аптекарів та інших причетних до цієї сфери фахівців звучать слова привітань з нагоди професійного свята.

Тож щиро вітаємо людей, які на фармфабриках, у лабораторіях, в аптеках, наукових чи медичних закладах стоять на варті нашого здоров'я. Бажаємо їм професійних успіхів, миру і злагоди, натхнення, здоров'я і щастя!  

Анонс/Подія: 
Подія