43 роки тому, в 1977 році, конференція Міжнародної ради музеїв затвердила професійне свято усіх, причетних до храмів минувшини, духовності та культури - Міжнародний день музеїв. Тоді ж пам'ятний день вперше відзначили в світі.

Працівник музею, науковий співробітник, доглядач фондів, екскурсовод, історик, етнограф, культуролог, краєзнавець, реставратор, мистецтвознавець, літературознавець - ці професії, пов'язані з музейною справою, вимагають гарної пам'яті, ерудованості, уважності, зосередженості, відданості своїй справі, вміння зацікавити загадками та особистостями минулих літ і століть  сучасного слухача.

У Полтавській області  працюють 40 офіційних музейних закладів. Значна кількість пам'яток історії та культури розповідають про визначні місця, людей та події Полтавщини різних часів. Діють чимало сільських, народних, відомчих, шкільних, приватних, інтерактивних та інших музеїв. І у кожного є своя "родзинка".

Вітаємо музейників з професійним святом - Міжнародним днем музеїв! Бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення, нових цікавих наукових знахідок і відкриттів, вдячних зацікавлених екскурсантів

 

 

 

 

Анонс/Подія: 
Подія