Професійне свято тих, хто допомагає і рятує, відзначається в Україні щороку, дата встановлена Указом Президента в 2008 році. 

До цього співробітники служб порятунку приймали привітання в інші дати, коли святкувався День працівників пожежної охорони. Згодом він був скасований, натомість встановвлене спільне свято всіх причетних структур -  День рятувальника. 

У день рятівника пошановують працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, цивільного захисту та інших спеціальних формувань, а також громадян, які відзначилися при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пожеж, при рятуванні життя і здоров'я людей.  

Робота працівників рятувальних служб дуже важлива для всього населення, потребує мужності, витривалості, зібраності і постійної готовності прийти на допомогу. 

Представники цих мужніх професій - сильні духом професіонали, котрі з честю забезпечують надійний захист національних багатств, життя людей від вогню та стихій. 

Рятувальники захищають населення і території від надзвичайних ситуацій - техногенних і природних, запобігають їх виникненню, ліквідують наслідки надзвичайних подій, аварій, катастроф, рятують людей, тварин, майно, займаються гасінням пожеж, ведуть роз'яснювальну та профілактичну роботу з населенням щодо безпеки життєдіяльності тощо.

Щиро вітаємо рятувальників, ветеранів цієї справи і тих, хто тільки вчиться мужній професїї, з їхнім святом!  Бажаємо професійних успіхів, міцного здоров'я, бадьорості і сил на довгі роки,  благополуччя й удачі, миру, добробуту та оптимізму, сімейного щастя і злагоди! 

Анонс/Подія: 
Подія