17 вересня — прекрасна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятівника України.

Професійне свято встановлене у вересні 2008 року указом Президента України.

У цей день вітаємо усіх, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це лише їхня робота.

День рятівника святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які зробили внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Девіз рятівників — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Ці слова відображають нелегкі будні представників мужньої професії.  Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та техногенні катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальних служб, які щохвилини готові прийти на допомогу тим, хто її потребує, при виклику за номером 101.

Щиро вітаємо з Днем рятівника всіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони! Бажаємо міцного здоров'я, миру, добра, благополуччя, життєвих удач і успіхів у благородній справі рятування людей. Нехай у ваших робочих буднях трапляється менше надзвичайних ситуацій і тривожних викликів, а більше спокійних і щасливих миттєвостей. 

Анонс/Подія: 
Подія