День пожежної охорони — професійне свято, яке відзначається щороку 17 квітня. 

Раніше людей, які ведуть боротьбу з вогнем, вшановували в січні. 

У вересні в Україні також відзначають День рятівника. 

Нинішнє свято встановлене указом Президента України від 2013 року, "ураховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров'я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об'єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Представникам цієї мужньої професії притаманні рішучість і сміливість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви. Кожна людина знає, що під час пожежі необхідно телефонувати 101 і на виклик приїдуть професіонали, які врятують і допоможуть.

Це свято об'єднує людей мужніх і сильних духом, які з честю виконують свої службові обов'язки, рятуючи від вогню тисячі життів, домівок та інших об'єктів. 

За статистичними даними, в Україні у 2020 році вогнеборці ліквідували понад 100 тисяч не допустили знищення вогнем понад 28 тисяч будівель і врятували понад 1,5 тисячі життів.

Вітаємо пожежників, молоде поповнення, ветеранів з Днем пожежної охорони! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, удачі, добробуту! Нехай буде менше тривожних викликів і бльше позитивних моментів у житті!

Анонс/Подія: 
Подія