Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11 жовтня 2013 року встановлене професійне свято - День пожежної охорони, яке  відзначається щорічно 17 квітня. 

Крім того, працівників пожежної охорони вітають і восени в День рятівника. 

Пожежникам притаманні самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви. Кожна людина знає, що при пожежі треба дзвонити 101 і на виклик приїдуть професіонали. які врятують і домопожуть. 

Працівники пожежної охорони у складних ситуаціях завжди виявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і героїзм. Щодня пожежники рятують сотні життів, будинків та інших об'єктів від вогню.

Співробітники ДСНС  є ще й соціальними партнерами служби зайнятості, які беруть участь у профорієнтаційній роботі, нагадуючи учнівській молоді правила протипожежної безпеки та пропагуючи навчання в спеціалізованих навчальних закладах і професію вогнеборця. 

Команда служби зайнятості щиро вітає пожежників з професійним святом, бажає миру і здоров'я, витримки і наснаги, сімейного затишку і щастя. 

 

 
Анонс/Подія: 
Подія