Професійне свято - День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року. Саме тоді Указом Президента була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників.

Землевпорядник - спеціаліст, який організовує ефективне використання земельних ділянок різного призначення. Землевпорядник відводить землі для громадських потреб, фермерських господарств, промислових підприємств, під будівництво приватних будинків тощо. 

В Україні професія фахівця із земельних ресурсів завжди користувалася повагою, тому що присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб землекористування велося раціонально і відповідно до законодавства.

Від їхнього професіоналізму залежить, наскільки правильно проведені межі земельних наділів, облік угідь, оцінка землі. А також - як складені документи на користування землею у власників, чи ефективно впроваджуються земельні реформи, власне чи по-господарськи використовуються землі та в якому стані вони будуть передані нащадкам.

Щиро вітаємо інженерів, техніків-землевпорядників, усіх, хто працює в цій сфері з професійним святом! Бажаємо здоров'я і щастя, миру та злагоди,  шани і поваги від людей. Нехай любов до рідної землі надихає на професійні злети! 

Анонс/Подія: 
Подія