Професійне свято День кадрового працівника відзначається в нашій країні 12 жовтня. 

Традиція відзначати це свято спочатку з'явилася в службах з набору співробітників органів внутрішніх справ. Поступово вонв розповсюдилася й на інші організації та підприємства різних галузей. 

У сучасних умовах висококваліфіковані кадровики є дуже затребуваними. Це і не дивно, адже кожній структурі необхідний хороший персонал. Інакше вона просто не зможе витримувати конкуренцію і виконувати свої завдання. Керівники високо цінують кадрових працівників, адже від їхнього професіоналізму значною мірою залежить успішна робота компанії. Сьогодні кадровиків також називають менеджерами з управління персоналом.  

Діяльність працівників служб по роботі з персоналом полягає в підборі працівників, прийомі на роботу, звільненні, вони займаються атестацією, розвитком персоналу, оформленням лікарняних, відпусток, відряджень, наданні соціальних гарантій і пільг тощо.

Неофіційне свято кадровиків відзначають також 24 травня, в дату, коли був затверджений зразок трудової книжки. Тож кадрові працівники можуть святкувати свій день двічі на рік. 

Щиро вітаємо працівників кадрових служб із професійним святом! Бажаємо міцного здоров'я і щастя, сімейного благополуччя і злагоди, професійних успіхів і здобутків! 

Анонс/Подія: 
Подія