Збором, доставкою, супроводженням готівки, включаючи валюту і низку інших цінностей в операційні каси банків, займаються співробітники служби інкасації.

Це небезпечна робота, яка вимагає від людини максимальної концентрації, уміння володіти ситуацією в критичні моменти, швидкої реакції, стресостійкості і гарної фізичної підготовки.

Вперше інкасаційна служба при Державному банку Радянського Союзу була створена у 1939-му році 1 серпня. Саме в цей день відзначається професійне свято співробітниками  служб, які так чи інакше пов’язали своє життя з цією серйозною професією.

Необхідність у спеціалізованих підрозділах для охорони і транспортування грошових коштів, шедеврів мистецтва та інших цінностей виникла ще за давніх часів. На території Київської Русі вже функціонували подібні структури та об’єднання. Це було викликано економічним розвитком регіону і бажанням убезпечити товарні і грошові потоки. Головним чином ціею роботою займалися військові дружини, які організовувалися і утримувалися князями і боярами, що були основними скарбниками і торговцями. 

Охороною та перевезенням цінностей завжди займалися люди, які користуються довірою й авторитетом. В ряди інкасаторів ведеться жорсткий відбір.
Вітаємо з професійним святом, бажаємо миру і добробуту, здоров'я, успіхів, професійного розвитку! 

Анонс/Подія: 
Подія