4 травня 2015 року в Хорольському районному центрі зайнятості відбулася чергова зустріч з демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО за принципом «Центр під одним дахом».
На зустріч було запрошено 7 демобілізованих військовослужбовців, заступника військового комісара – начальника відділення Хорольського райвійськкомата Анатолія Крутька, виконуючу обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Хорольському районі Світлану Коваль.
Метою заходу стало одночасне надання комплексних послуг представниками соціальних структур, відповідно до компетенції, військовослужбовцям, демобілізованим із зони АТО, які потребують консультування з питань соціального захисту.
Присутніх учасників АТО найбільше хвилювали питання майбутнього працевлаштування, отримання матеріальної та медичної допомоги, забезпечення санаторно-курортного лікування.
Під час зустрічі провідний фахівець з профорієнтації Хорольського районного центру зайнятості Аліна Дяченко поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування, умови праці, вимоги до претендентів на вакантні робочі місця, які користуються сталим попитом у роботодавців. Ознайомила з послугами Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які створені для навчання дорослого населення.
Заступник військового комісара – начальник відділення Хорольського райвійськкомата Анатолій Крутько повідомив про перспективи та переваги служби за контрактом у Збройних силах України. Він наголосив, що для контрактників не тільки відчутно зріс розмір грошового забезпечення, але й передбачена низка пільг і гарантій у сфері охорони здоров’я, санаторно-курортного лікування.
Особливо актуальним стало питання щодо порядку виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Присутні отримали інформацію, яку надала виконуюча обов’язки начальника відділу Держгеокадарсту Світлана Коваль та запросила для надання індивідуальних консультацій.
Відвідувачі були задоволені отриманими консультаціями, роз’ясненнями, конкретними пропозиціями в наданні допомоги.
Проведення подібних заходів дозволяє ефективно протидіяти новим викликам військового конфлікту, сприяє швидкому реагуванню на потреби клієнтів, сфери соціального захисту до громадян.