07.05.2024 | 09:54

У Полтаві запрацював регіональний офіс "Зроблено в Україні» для роботи з мікро- та малим бізнесом регіону. Відкриття офісу відбулося за участі: заступника начальника Полтавської обласної військової адміністрації Володимира Василенка та заступника директора Державного центру зайнятості Дениса Олійника.

Звернувшись до офісу підприємці отримають інформацію про урядові програми підтримки українського виробника та умови участі в них.

Фахівці офісу нададуть кваліфіковані консультації і практичну допомогу з написання бізнес-планів, оформлення та подачі документів на гранти та інші державні програми підтримки бізнесу у межах політики "Зроблено в Україні", а саме:

мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу;

грант для ветеранів/ветеранок та членів їх сімей на організацію власної справи;

грант на розвиток переробних підприємств, модернізацію виробництва;

грант для створення або розвитку садівництва, ягідівництва та виноградарства;

грант для створення або розвитку тепличного господарства;

програма пільгового кредитування «Доступні кредити 5-7-9»;

програма компенсації коштів за купівлю української сільськогосподарської техніки;

іпотечна програма єОселя;

програму “Шкільний автобус”.

Також, в офісі надаються всі послуги, які доступні у службі зайнятості для малого і мікробізнесу: надання ваучерів на навчання, компенсації за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, за облаштування робочого місця для працівників з інвалідністю, допомога з підбором і підготовкою кадрів.

 

Офіс працює на базі Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м. Полтава, вул. Сінна, 45.

 

За словами Першого віцепрем’єр - міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко, офіси «Зроблено в Україні» - лише невелика складова політики Уряду з підтримки українських виробників. Зокрема пріоритет Уряду у цьому році на стимулюванні виробництва, залученні інвестицій у реальний сектор та збільшенні обсягів несировинного експорту.

«В цьому році на програми підтримки бізнесу закладено до бюджету понад 45 мільярдів гривень. Це рекордна сума за останні роки. І чим активніше бізнеси регіону будуть розвивати виробництво і подаватимуться на програми підтримки, тим більше коштів зможуть отримати. Наша мета як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні - змінити структуру економіки й збільшити частку переробки, адже у світі немає прикладів успішних сировинних держав», - розповіла Юлія Свириденко.

Купувати українське означає давати роботу людям в Україні і підтримувати нашу економіку.

            Запрошуємо всіх бажаючих до нового офісу розвивати власний бізнес!