19.12.2019 | 16:43

Напередодні 29 річниці з дня створення Служби зайнятості спілкуємось із людьми, які віддали улюбленій роботі не один десяток років. Така вірність професії викликає велику повагу і захоплення, бажання повчитися у ветеранів служби.   

Тож запрошуємо до розмови наших поважних колег.

Марина Олександрівна НАЙДЕНКО, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації профнавчання Полтавського обласного центру зайнятості.

–       Що для Вас означає служба зайнятості?

–  Служба зайнятості  – це моя друга родина. Ранком  з радістю йду на роботу, де мене чекають рідні обличчя  колег. Наприклад, з  Аллою Володимирівною Цілиною і Вікторією Олександрівною Ярмолюк працюю разом вже більше 20 років. Наш відділ  – це колектив, де всі одне одного поважають і завжди підтримують. Мені здається, що я б ніколи не хотіла працювати  в іншому колективі.

    Скільки років уже працюєте в системі зайнятості, де навчалися?

– В службі працюю з червня 1992, це вже аж 27 років.  Закінчила я Полтавський педагогічний  інститут  ім. В.Г.Короленка. Маю 9 років педагогічного стажу, бо спочатку працювала в школі учителем російської мови та літератури. Так склалося, що  сюди на роботу я прийшла одночасно  з Тетяною Валентинівною Пальонною, яка згодом стала начальником нашого відділу, а потім -заступником директора Полтавського обласного центру зайнятості (зараз вона на пенсії). Разом з нею займалася  професійним навчанням безробітних

–     Хто був вашим наставником, навчав секретам професії ?

– Першим наставником в службі зайнятості для мене була Галина Михайлівна Ілляшенко – на той час начальник  відділу – дуже толерантна, комунікабельна, виважена, з великим професійним і життєвим досвідом людина.  Галина Михайлівна навчала, як  працювати з нормативними документами, налагоджувати  партнерські відносини з колегами – працівниками  закладів освіти…   Я вдячна їй за чуйне ставлення до мене, як до молодого фахівця, за переданий досвід.

–        Що в роботі є для вас найцікавішим і найскладнішим?

–  Моя робота ніколи не була одноманітною, вона постійно потребує  оновлення знань, вивчення нових нормативно-правових документів. Мені цікаво спілкуватися  з великою кількістю людей, які задіяні в навчанні безробітних.  Крім того вважаю, що  те, що я роблю допомагає людям отримати професію та у подальшому – роботу.

–         Що б хотіли побажати собі і колегам у день народження Служби зайнятості?

 Щиро вітаю своїх колег  –  працівників служби зайнятості з Днем народження нашої служби. Бажаю миру і злагоди, міцного здоров’я,  успіхів,  завзяття та оптимізму, щастя і любові, процвітання нашій службі!