Ознайомившись з умовами надання мікрогрантів від «єРобота» підприємець з Полтави Віктор Запорожець вирішив значно урізноманітнити свої напрями підприємницької діяльності, якщо раніше він займався лише виготовленням печей типу «буржуйка» та булерьянів, то невдовзі спробував виготовляти і таке технологічно складне обладнання для приготування їжі у польових умовах як виготовлення польових кухонь, ракетних печей, мульти –печей та коптилень.
З початком військових дій, Віктор Олексійович виготовив експериментальну партію малих саперних лопат, запропонувавши їх військовим. Новинка, як кажуть припала до душі, і почала користуватися неабияким попитом, тож підприємець з Полтави почав виготовляти лопати із загартованої ресорно-пружинної сталі 65Г, яка вирізняється високою пружністю та зносостійкістю, при цьому відносно дешева. Саме ці характеристики дозволили даному виду сталі знайти широке застосування у виробництві такого виду тактичного спорядження для військових, як мала саперна лопата.
Мала саперна лопата є особистим інженерним спорядженням військовослужбовця і призначена для риття окопів та ровів, забивання цвяхів, рубання гілок дерев. Разом з тим, вона є надійним та перевіреним помічником на полі бою.
За виключних обставин компактна та зручна мала саперна лопата може застосовуватися в рукопашному бою в якості холодної зброї.
Завдяки своїм невеликим розмірам зручно лягає в руку і може легко поміститися в заплічник. Малі саперні лопати Віктора Запорожця гарно себе зарекомендували, тож підприємець уклав Угоду з Міністерством оборони України на виготовлення і постачання понад 15000 малих саперних лопат. Однак роботу значно ускладнює відсутність камери порошкового фарбування. Тож кошти мікрогранту він планує витратити на закупівлю:
- інфрачервоних ламп;
- конвеєра для завантаження продукції в камеру порошкового фарбування;
- розпилювачів для порошкової фарби;
- листового металу, профільних труб та утеплювача для виготовлення камери порошкового фарбування.
Наявність власної камери значно здешевить виробництво малих саперних лопат. Зібрати камеру порошкового фарбування із закуплених матеріалів, Віктор Олексійович планує власноруч. Зважаючи на численні запити від військових, він планує:
- встановити камеру порошкового фарбування;
- налагодити виробництво великих саперних лопат та кірки із загартованої пружинної ресорної сталі.
- закупити лазер для розкрою металу, що значно здешевить виробництво.
Крім того, як зізнається Віктор Олексійович йому вже зараз, конче потрібні помічники, тож ним вже створено 2 нових робочих місця. З розширенням свого власного виробництва Віктор Запорожець готовий і надалі працевлаштовувати людей. Головне, готовність працювати - резюмує підприємець з Полтави.