13.01.2020 | 17:03

Люди, які досягли успіхів і стали знаменитими, колись довго шукали роботу і своє місце в житті. Перш ніж досягти успіху в житті і професії, чимало знаменитостей жили на соціальну допомогу, переживали невдачі, втрачали роботу і погоджувались на будь-які заробітки. Але не опустили рук і продовжили йти до своєї мети і мрії. 

Соічиро Хонду, засновника всесвітньо відомої автомобільної компанії Honda, колись не взяли на посаду інженера в автомобілебудівну корпорацію Toyota Motors, і він залишився без роботи. Довго був безробітним, та не втрачав надію мати власну справу. Згодом створив власну фірму.

 

 

Перша фірма іншого автомобільного магната, Генрі Форда, збанкрутувала. Однак підприємливий чоловік заснував нове підприємство і досягнув успіху.

Першу книгу письменника Джека Лондона видавництва повертали невідомому автору кілька сотень разів.

Уродженець Полтавської губернії, спортсмен-борець Іван Піддубний, який став багаторазовим чемпіоном світу, перш ніж почати заробляти в професійному цирку і спорті,  пішов з дому на заробітки і трудився простим вантажником в кримських портах.  

Майбутнього найвідомішого коміка німого кіно Чарлі Чапліна в молодості не хотіли брати на роботу в театр, оскільки менеджери вирішили, що публіка не зрозуміє його пантоміму. До того ж хлопець був неписьменний і не міг прочитати текст ролі.

Кінорежисера Стивена Спілберга тричі поспіль не прийняли в омріяний навчальний заклад – кіношколу університету Південної Каліфорнії. Двічі казали, що він бездарність і не має здібностей до кіномистецтва. Та хлопець не змінив своєї мрії, закінчив технічний коледж і все одно прийшов у кіно, де досяг значних висот. До речі, цікаво, що його дідусь і бабуся по батьковій лінії емігрували з України – з Кам’янця-Подільського, а дід з боку матері – з Одеси.

Актор Джордж Клуні, щоб здійснити свою мрію стати артистом і мати змогу приїхати в Голівуд на кінопроби, заробляв гроші, продаючи лимонад у вуличному кіоску.

Режисер Енг Лі, володар Оскара і Золотого Лева, вищих кіновідзнак,  до 36 років був безробітним.

Перш ніж стати кінозірками, Харрісон Форд працював  теслею, Брюс Уілліс – робітником на заводі, Шон Коннері – у поховальному бюро. Кіану Рівз підстригав дерева та наточував ковзани.

Уолта Діснея редактор звільнив з роботи в газеті через те, що тому не вистачало уяви і гарних ідей. Уолт довго не мав роботи, намагався відкрити кілька підприємств, які розорилися. Не сидів без діла, постійно шукав щось нове і створив персонажі мультфільмів, які пережили десятиліття й стали відомі в усьому світі.  

Віра Вонг, американка китайського походження,  хотіла стати відомою спортсменкою, але її не взяли в олімпійську збірну США з фігурного катання. Дівчина влаштувалася редактором відділу моди в журнал «Вог», та її кандидатуру на пост головного редактора забракували. Тоді жінка не побоялася кардинально змінити своє життя і почати роботу зовсім в іншій сфері: стала модельєром  весільних суконь і зробила собі ім’я. У 40 років відкрила свій перший салон дизайну. Одягає відомих зірок кіно і спорту.

Опру Уїнфрі, першу темношкіру жінку-мільярдера, одну з найвпливовіших пані в США та найвідоміших у світі телеведучих, власницю телеканалу й ток-шоу, актрису, продюсера, теж свого часу звільняли з посади тележурналістки. Жінка витерпіла багато образ, багато працювала і вчилася перш ніж досягти успіху.   

Джоан Роулінг, британська письменниця, сценаристка і кінопродюсер, авторка саги про Гаррі Поттера, до 31 року отримувала допомогу по безробіттю. Після складного розлучення, коли чоловік вигнав її з донькою з дому,  вона залишилася сама з дитиною на руках. Працювала вчителькою, писала казки про хлопчика-чарівника. За 5 років жінка пройшла шлях від отримувачки соціальної допомоги до  мільйонерки.