02.04.2020 | 14:30

У 2019 році Полтавський обласний центр зайнятості спільно з соціальними партнерами реалізував 4 грантові програми.

Про Проект «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» ми вже розповідали на нашому сайті. 

Також були впроваджені програми:
* "Зміцнення самозабезпечення ВПО та громад, що постраждали від конфлікту в Україні".
Керівник проекту: ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини».
Проект спрямований на соціальну адаптацію ВПО, посилення соціальної згуртованості громади через розвиток економічної спроможності ВПО у Полтавській області та мешканців місцевої громади. Проект МОМ, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький Банк Розвитку KfW надав можливість зміцнити соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні.

У цьому проекті взяли  участь 93 особи, отримали грант на самозайнятість та мікропідприємництво 38, з них в сумі 650 євро  - 11 осіб, в сумі 2500 євро  - 27 чоловік.


*Проект Представництва Європейського Союзу в Україні "Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» для проведення Дня кар'єри ЄС".
Керівник проекту: Полтавський університет економіки та торгівлі. 
Полтавський обласнй центр зайнятості взяв активну участь у підготовці й проведенні масштабного масового заходу для учнівської та студентської молоді - Дні кар'єри ЄС, що проходив у приміщенні ПУЕТ в квітні минулого року. 

* "Підвищення обізнаності вразливого населення Полтавської області щодо безпечної міграції та працевлаштування".
Керівник проекту: БО Світло Надії. Проект реалізовується у партнерстві з МОМ в Україні за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проекту Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні; за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади. Основна мета проекту - недопущення окремих категорій дорослого населення Полтавської області до потрапляння в ситуації торгівлі людьми.

В рамках реалізації даного проекту 40 співробітників Полтавської обласної служби зайнятості пройшли навчання та отримали сертифікати тренерів.

Варто наголосити, що  для  підтримки повної та продуктивної зайнятості окремих груп населення реалізовано спільні проекти по комплектації Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо.

Загалом  до участі у семінарах, ярмарках вакансій, круглих столах, конференціях по Skype – зв’язку торік було залучено понад 5776 вмотивованих осіб.