12.10.2016 | 09:54

Днями в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості проведено зустріч за принципом «Центр під одним дахом».

На зустріч було запрошено 19 демобілізованих військовослужбовців та фахівців Департаменту праці, соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Кременчуцької районної державної адміністрації, Кременчуцького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату та Кременчуцького місцевого Центру з надання безоплатної правової допомоги.

Метою зустрічі стало надання комплексних послуг учасникам АТО, допомога демобілізованим військовослужбовцям, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції у вирішенні проблемних питань їх соціального захисту, з якими їм доводиться зіштовхуватися.

Розпочала зустріч Ірини Калабкіна, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості. Ірина Юріївна розповіла про стан ринку праці, про ринкоутворюючі підприємства міста та актуальні вакансії. Повідомила, що станом на сьогодні у Кременчуцькому міськрайцентрі зайнятості знаходиться 130 демобілізованих військовослужбовців, які отримали статус безробітного: 7 осіб отримали виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності одноразово; 10 осіб брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру; працевлаштовано 35 демобілізованих військовослужбовців.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Кременчуцького МРЦЗ Тетяна Литвиненко поінформувала присутніх про можливість безкоштовно навчатися англійській мові в режимі онлайн. І запросила всіх, хто виявить бажання, звертатися до спеціалістів відділу активної підтримки безробітних і до неї особисто у зручний для них час.

Леся Парохнич, начальник відділу Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психолог повідомила присутнім, що на кожного демобілізованого військовослужбовця заводять спеціальний соціальний паспорт, в якому зазначають перелік всіх послуг, які необхідні демобілізованим військовослужбовцям, учасникам АТО. З кожним військовослужбовцем спілкуються особисто щодо питання надання допомоги.

Крім цього Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює і з сім’ями демобілізованих військовослужбовців. І якщо комусь буде потрібна психологічна допомога без вагань запропонувала звертатися до Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відтак кожен фахівець презентував послуги своєї служби і відповідав на запитання присутніх демобілізованих військовослужбовців, учасників  АТО.

Зустріч за принципом «Центр під одним дахом» пройшла цікаво, змістовно, інформативно і результативно.

Наприкінці зустрічі , ми щиро подякували всім присутнім, бо тільки спільними зусиллями ми маємо можливість якомога швидше допомогти адаптуватись до нормального життя людям, які повернулись із зони проведення антитерористичної операції.