Пропозиції переможців грантового конкурсу за програмою єРобота дуже різнопланові.
Так, полтавський підприємець Юрій Нестуля, ТОВ «Юа ДЕФ», виготовляє та реалізує тактичне спорядження та спеціальний одяг. Кошти гранту планують використати для розширення виробництва та закупівлю обладнання. У результаті – створити два робочих місця.
Наталія Ольхова має бажання відкрити центр раннього розвитку дитини «Мудрик» у Горішніх Плавнях і створити два робочих місця. Крістіна Бондаренко – організувати в цьому ж місті приватний дитячий клуб, що теж дасть змогу працевлаштувати двох людей.
Фізична особа – підприємець Артем Форост із Миргорода планує розширити свій бізнес, відкривши цех з пошиву еко-шуб зі стриженої овечої шерсті та взяти на роботу одного працівника. Інший миргородець, Олександр Різніченко, пропонує надавати послуги автомобільного дитейлінгу - послуги повного догляду за машинами.
Власне виробництво шоколадних смаколиків – основна мета діяльності полтавки, підприємиці Вікторії Подольської. Очікуваний підсумок її участі в програмі мікрогрантів – два нових робочих місця.
Бізнес-ідея кременчуцького підприємця Олександра Дуки – виготовляти м’ясні вироби за особливою технологією в закритій коптильні – дозволить створити в місті два робочих місця.
Ірина Матюшенко, також з Кременчука, збирається витратити грантові кошти на придбання професійної вишивальної машини та надавати послуги замовникам за унікальним авторським методом. Реалізація бізнес-плану дасть змогу створити два робочих місця.
Полтавець Сергій Ражик вже займається виготовленням корпусних меблів під замовлення для житла та офісів, має власний виробничий цех, куди залучатиме двох нових працівників. Кошти гранту потрібні для закупівлі обладнання.
Альона Кравченко з Лубенського району вже має досвід сімейного бізнесу – виготовлення виробів з деревини та аксесуарів для інтер’єру. Деревина надихнула і підприємця з Полтави Олександра Классовича – виготовляти дитячі іграшки з цього матеріалу під відомим брендом, та створити два робочих місця.
Кременчужанка Анастасія Кравченко є власницею двох фітнес-студій, де розвиває новітні напрямки, на які є попит. Тому планує відкрити третю студію, на це й залучить грантові кошти. У підсумку - два робочих місця.
ФОП Олег Турчак з Котельви має цікаву бізнес-ідею: створити сучасну акваферму з розведення мармурового сома. Планує створити два робочих місця, за кошти гранту закупити обладнання та корм для риби. На фермі теж буде два нових робочих місця.
Детальніше про мікрогранти за програмою Єробота тут: https://cutt.ly/eMEZk5m
Отримати гранти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі. Подача заявки на грант здійснюється через Портал Дія.
Телеграм-канал Полтавського обласного центру зайнятості: Підтримка ДСЗ #1Полтава https://t.me/Pidtrimka_DCZ_1_Poltava.
Телефон гарячої лінії Полтавського обласного центру зайнятості: 066 8423187.