Полтавською міськрайонною філією обласного центру зайнятості 24 травня 2018 року в приміщенні обласного центру естетичного виховання молоді організовано та проведено Ярмарок зайнятості.

Саме такі інформаційні заходи державної служби зайнятості підтверджують дієвість та результативність у вирішенні питання допомоги роботодавцям щодо укомплектування трудовими ресурсами та отримання фахової допомоги стосовно працевлаштування і дають змогу особистого спілкування з представниками фірм, компаній та підприємств.

25.05.2018

23 травня в рамках реалізації пілотного проекту Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги» у Полтаві під головуванням заступника голови облдержадмністрації Олега Пругла проведено засідання профільної комісії. На ньому присутні розглянули бізнес-плани переселенців та членів малозабезпечених сімей.

25.05.2018

26 квітня 2018 року у стінах Полтавського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся черговий «День відкритих дверей» з презентацією відвідувачам навчальних кабінетів та майстерень. 

26.04.2018

24 травня  Полтавський обласний центр зайнятості запросив до себе учасників проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу»,який реалізується за фінансової підтримки  Європейського Союзу.  Мета проекту: зібрати та структурувати інформацію про хвилюючі соціальні проблеми та питання в дванадцяти регіонах України, які потенційно можуть бути вирішені соціальними підприємцями. Соціальних підприємців м. Полтави до роботи в проекті запросила Благодійна організація «Світло надії», яка є постійним партнером обласної служби зайнятості. 

25.05.2018

В рамках реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» в приміщенні Полтавського обласного центру зайнятості 26 квітня відбулося чергове засідання комісії для вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, на якому прийнято рішення про надання ще трьом претендентам з Полтавської області фінансової допомоги на започаткування власної справи. Таке рішення прийняла комісія з реалізації проекту, що діє при Полтавській облдержадміністрації.

 

26.04.2018

У Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» 23 квітня 2018 року проходить II Міжнародний бізнес – форум «Бізнес WOMAN 2018”.

Організатором форуму виступає журнал «Бізнес WOMAN» за партнерської підтримки Державної служби України.

Участь у форумі від Полтавської обласної служби зайнятості беруть директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва та заступник директора Тамара Сохацька.

23.04.2018