оп

Зустрітися з учасниками соціального проекту «Рука допомоги» з Полтавщини – такою була мета візиту до Полтавського обласного центру зайнятості Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

22.03.2019

Про хід реалізації на Полтавщині пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб „Рука допомоги” директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва інформувала керівництво області на апаратній нараді в облдержадміністрації.

03.12.2018

31 жовтня поточного року в Полтавському обласному центрі зайнятості відбулася підсумкова нарада директорів філій обласного центру зайнятості та Кременчуцького МРЦЗ щодо підведення підсумків роботи обласної служби зайнятості за 10 місяців 2018 року. 

06.11.2018

До соціального страхування у нашій області залучені 421,8 тисячі людей, які сплачують єдиний соціальний внесок. Саме стільки налічується застрахованих осіб, які працюють легально і мають гарантовані пенсійне забезпечення,  належні соціальні виплати у випадках безробіття, захворювання, нещасного випадку на виробництві тощо.

За рівнем охоплення соціальним страхуванням – а це один з індикаторів вимірювання індексу регіонального людського розвитку – Полтавщина на другому місці серед регіонів країни.

13.02.2019

У Полтавському університеті економіки і торгівлі 14 листопада 2018 року відбувся потужний «Ярмарок вакансій». Потенційні роботодавці пропонували вакантні пропозиції роботи, а студенство мало змогу детально дізнатися про умови та характер роботи, вимоги до претендента та про ряду інших питань. Серед відвідувачів ярмарку – як майбутні випускники, так і представники молодших навчальних курсів вишу.

14.11.2018

У перший день жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

З цієї нагоди в Полтавському обласному центрі зайнятості відбулося вшанування ветеранів Полтавського обласного центру зайнятості.

02.10.2018