Про хід реалізації на Полтавщині пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб „Рука допомоги” директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва інформувала керівництво області на апаратній нараді в облдержадміністрації.

03.12.2018

31 жовтня поточного року в Полтавському обласному центрі зайнятості відбулася підсумкова нарада директорів філій обласного центру зайнятості та Кременчуцького МРЦЗ щодо підведення підсумків роботи обласної служби зайнятості за 10 місяців 2018 року. 

06.11.2018

27 вересня 2018 року в Полтавській ОДА відбулося чергове засідання комісії, на якому розглянуто 2 бізнес-плани учасників пілотного проекту з числа члена малозабезпеченої сім’ї та внутрішньо переміщеної особи та 2 бізнес-плани суб’єктів господарювання.

01.10.2018

У Полтавському університеті економіки і торгівлі 14 листопада 2018 року відбувся потужний «Ярмарок вакансій». Потенційні роботодавці пропонували вакантні пропозиції роботи, а студенство мало змогу детально дізнатися про умови та характер роботи, вимоги до претендента та про ряду інших питань. Серед відвідувачів ярмарку – як майбутні випускники, так і представники молодших навчальних курсів вишу.

14.11.2018

У перший день жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

З цієї нагоди в Полтавському обласному центрі зайнятості відбулося вшанування ветеранів Полтавського обласного центру зайнятості.

02.10.2018

В умовах сьогодення досить гостро стоїть питання забезпечення соціальних гарантій для наших громадян. Тіньова зайнятість, зарплата в конвертах - проблемні явища, що  залишаються актуальними.

28.09.2018